США посилили санкції проти нафтових компаній Росії

Міністерство фінансів США уточнило редакцію секторальних санкцій, накладених на російську нафтову галузь, включивши в них нові обмеження, прийняті Конгресом в липні.

Про це пише російський Коммерсант.

Зміни внесені в директиву 4, прийняту у вересні 2014 р вихідної редакції американським компаніям і громадянам було заборонено чинити будь-який сприяння (за винятком фінансового) проектам з розробки нафтових родовищ в російській Арктиці, на шельфі (при глибині моря понад 150 м) і в сланцевих покладах.

Тепер заборона поширилася не тільки на Росію, а й на нові нафтові проекти в будь-якій країні, якщо в них бере участь російська компанія, на яку накладено секторальні санкції і яка володіє в проекті часткою в 33% або більше. Обмеження будуть поширюватися на проекти, розпочаті 28 січня 2018 року або пізніше. Таким чином, діючих проектів обмеження не торкнуться.

У Держдепартаменті додали, що зазначені санкції поширюються і на російські проекти експортних трубопроводів, проте чіткої вказівки на це, а також на суть цих санкцій серед опублікованих Мінфіном США поправок і доповнень немає.

 

Стрічка новин

Мова сайту

 

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.

 

Зв'язатися з редакцією сайту з питань співпраці ви можете за адресою uaway.ua@gmail.com