Високий суд Англії заарештував всі активи Коломойського і Боголюбова

Високий суд Лондона (Великобританія) видав наказ про всесвітній арешт активів колишніх власників Приватбанку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова на суму понад $ 2,5 млрд

"ПАТ КБ" ПриватБанк "почав судовий процес у Високому суді Лондона проти своїх колишніх власників і керівників - Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. 19 грудня 2017 Високий суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів панів Коломойського і Боголюбова, і шести компаній, які їм імовірно належать або знаходяться під їх контролем ", - йдеться в повідомленні на сайті ПриватБанку.

В інформації уточнюється, що наказ про арешт активів був виданий на підставі наданих суду детальних доказів, які доводять, що Коломойський і Боголюбов вивели з банку майже $ 2 млрд шляхом проведення ряду незаконних операцій, в результаті яких, кошти переводилися на компанії, які їм таємно належали або перебували під їх контролем. "Шляхом цього процесу ПриватБанк планує повернути кошти, сума яких, разом з відсотками становить понад $ 2,5 млрд", сказано в повідомленні.

 

Стрічка новин

Мова сайту

 

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.

 

Зв'язатися з редакцією сайту з питань співпраці ви можете за адресою uaway.ua@gmail.com