МЗС РФ звинуватив Британію в антиросійській медіакампанії

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова звинуватила Великобританію у медійній кампанії, спрямованій на підрив іміджу РФ перед Чемпіонатом світу з футболу.

За словами Захарової, британські журналісти отримали пряму вказівку по створенню негативних сюжетів перед ЧС-2018, передає ТАСС.

"Зараз нам стало відомо, що журналісти Сполученого Королівства, причому це не одне ЗМІ, а цілий ряд, отримали в прямому сенсі державне замовлення на запуск медійної компанії зі створення негативного фону для проведення Чемпіонату світу з футболу в Росії", - сказала вона.

Захарова зазначила, що журналістам не було запропоновано сфокусуватися на пошуку сюжетів, "сюжети, теми і заходи були теж опрацьовані".

"Були розроблені тези, які були запропоновані ЗМІ Великобританії для використання в своїх матеріалах", - додала вона.

"З цих тез і сюжетів я можу озвучити такі: нібито відсутність в Росії необхідної інфраструктури та умов для проведення чемпіонату, агресивність російських уболівальників, непрофесіоналізм місцевих правоохоронних органів, нездатність забезпечити безпеку іноземних туристів. Вся ця історія буде активно розігруватиметься напередодні Чемпіона світу в РФ в західних ЗМІ ", - уклала Захарова.

 

Стрічка новин

Мова сайту

 

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.

 

Зв'язатися з редакцією сайту з питань співпраці ви можете за адресою uaway.ua@gmail.com