США опублікували "кремлівський список", але не ввели нових санкцій

Мінфін США опублікував "кремлівський список", передбачений новим законом про санкції проти російських олігархів і людей з близького оточення президента Росії Володимира Путіна. Разом із тим Вашингтон поки що вирішив відмовитися від нових обмежень, і потрапляння у ці списки не означає обов'язкове введення санкцій проти їх фігурантів.

Зазначають, що оприлюднено лише фрагмент доповіді - незасекречена його частина.

Усього в списку 210 прізвищ, він поділений на чотири частини: "Президентська адміністрація", "Кабінет Міністрів", "Інші можновладні політичні лідери" (114 осіб) і "Олігархи" (96 осіб).

Серед представників президентської адміністрації в списку - прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, голова президентської адміністрації Андрій Вайно, його перший заступник Олексій Громов, помічник президента Владислав Сурков.

У список також потрапили всі члени російського уряду, включаючи Дмитра Медведєва, Ігоря Шувалова, Аркадія Дворковича, Сергія Лаврова, Юрія Трутнєва.

 

У розділі "Інші можновладні політичні лідери" фігурують Валентина Матвієнко, В'ячеслав Володін, Сергій Наришкін, Олександр Бастрикін, Сергій Собянін. Також у списку - голови російських держкомпаній, включаючи керівників "Роснефти" і "Газпрому" Ігоря Сечіна і Олексія Міллера, голова "Ростеху" Сергій Чемезов, гендиректор РЖД Олег Бєлозьоров, голова Сбербанку Герман Греф, голова "Интер РАО" Борис Ковальчук та інші.

У розділ "Олігархи" (ті, чиї статки, згідно з відкритими джерелами, оцінюються в $1 млрд і більше) потрапили Алішер Усманов, Роман Абрамович, Сулейман Керімов, засновник і голова "Лаборатории Касперского" Євген Касперський, співвласник і голова наглядової ради консорціуму "Альфа-Груп" Михайло Фрідман та інші.

 

Стрічка новин

Мова сайту

 

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.

 

Зв'язатися з редакцією сайту з питань співпраці ви можете за адресою uaway.ua@gmail.com