Турчинов: окупації Криму неможливо було уникнути

Інформація про те, що в 2014 році окупації Криму можна було уникнути, - не відповідає дійсності, вважає секретар РНБО Олександр Турчинов. Про це він заявив в ході дачі свідчень в суді у справі держзради Віктора Януковича.

"Екс-начальник Генштабу Володимир Замана дезінформував суд про те, що в лютому 2014 пропонував провести наступальную операцію в Криму. В ЗМІ я прочитав, що він нібито виступав у Верховній Раді і попереджав про небезпеку. Але він сидів з мокрими штанами і боявся рот відкрити . Я спеціально перевірив стенограму за той день - Замана ні слова не сказав про Крим, жодного ", - зазначив Турчинов.

Сьогодні, по закінченні часу, за його словами, знаходиться «багато героїв», які стверджують, що нібито були шанси врятувати Крим, але в 2014-му вони не проявляли ініціативу і ніяких дій не вживали.

"Я розумію, що папір все стерпить, але так звані герої брешуть не тільки в інтерв'ю для ЗМІ, але навіть під присягою в суді", - додав глава РНБО.

Відповідаючи на питання, чому він сам не поїхав в Крим, Турчинов зазначив, що "Янукович і росіяни тільки цього й чекали".

 

Стрічка новин

Мова сайту

 

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.

 

Зв'язатися з редакцією сайту з питань співпраці ви можете за адресою uaway.ua@gmail.com