Усик відвідав бійців в Мар'їнці

Чемпіон світу за версією WBO у важкій вазі професійного боксу Олександр Усик відвідав Мар'їнка Донецької області.

Про це повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян в Фейсбуці.

Усик побував на позиції прикордонників

Read more: Усик відвідав бійців в Мар'їнці

"Зоря" вдома обіграла "Герту"

У третьому турі групового етапу Ліги Європи луганська "Зоря" у Львові обіграла берлінську "Герту" з рахунком 2: 1.

На 42-й хвилині рахунок відкрив півзахисник української команди Сілас. На 56-й хвилині

Read more: "Зоря" вдома обіграла "Герту"

"Динамо" не змогло перемогти "Янг Бойз"

У матчі 3-го туру групового етапу Ліги Європи київське "Динамо" на своєму полі зіграло внічию 2-2 з швейцарським "Янг Бойз".

Голи:
Мбокані 34 ', Морозюк 49' - "Динамо"
Ассаль 17 ', 39'

Read more: "Динамо" не змогло перемогти "Янг Бойз"

"Шахтар" обіграв "Фейєноорд" на виїзді з рахунком 2:1

"Шахтар" здобув другу перемогу в групі Ліги чемпіонів, обігравши в гостях "Фейєнорд" з рахунком 2: 1.

Рахунок відкрили господарі на 8-й хвилині, але на 24-й Бердард забив м'яч у відповідь.

Read more: "Шахтар" обіграв "Фейєноорд" на виїзді з рахунком 2:1

Стали відомі пари плей-офф, які розіграють путівки на ЧС-2018

Сьогодні, 17 жовтня, в Цюріху пройшла офіційна жеребкування стикових матчів кваліфікації чемпіонату світу-2018.

За результатами жеребкування в європейському плей-офф ЧС-2018 зіграють:

Північна Ірландія - Швейцарія

Хорватія - Греція

Данія -

Read more: Стали відомі пари плей-офф, які розіграють путівки на ЧС-2018

Знаменитий футболіст став президентом країни

Кращий футболіст світу 1995 Джордж Веа обраний президентом Ліберії.

51-річний екс-спортсмен зумів виграти боротьбу за найвищу державну посаду після поразки 12-річної давності від всесвітньо відомого економіста і борця за права

Read more: Знаменитий футболіст став президентом країни

Збірна України програла Хорватії з рахунком 0:2

Збірна України не змогла вийти у фінал чемпіонату світу-2018, програвши вдома збірній Хорватії з рахунком 0: 2.

Матч проходив у рівній боротьбі, проте в середині другого тайму Хорватія відкрила рахунок

Read more: Збірна України програла Хорватії з рахунком 0:2

Україна обіграла Косово з рахунком 2:0

Збірна України з футболу виграла в гостях у збірної Косово з рахунком 2: 0. Обидва голи були проведені у другому таймі - спочатку господарі провели автогол після навісу Коноплянки, а

Read more: Україна обіграла Косово з рахунком 2:0