Родченков розповів, як особисто змінював сечу російського лижника Легкова на Олімпіаді в Сочі

Колишній глава Московської антидопінгової лабораторії, інформатор Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) Григорій Родченков розповів, як відбувалася підміна допінг-проби російського лижника Олександра Легкова на Олімпійських іграх в Сочі. Родченкова цитує VG.

«Родіонова (відповідала за розподіл допінгових препаратів на ОІ-2014 року -« Газета.Ru ») сказала, що вважає Легкова своїм спецпроектом. Вона сказала, що хоче подбати про Легкова і захистити його після Ігор в Сочі. Вона сказала Нагорних, що Легков добре реагує на допінг-коктейль, що його показники поліпшуються.

Ми отримали сечу в лабораторію, проналізіровалі її і підтвердили, що вона чиста. Ми повернули його Родіоновій, щоб зберегти. Коли Родіонова принесла тести, ми поговорили про інструкції його команді. З цих розмов я зрозумів: Легков знав, що здає зразки сечі для підміни.

23 лютого 2014 роки я підмінив аналізи Легкова на Олімпіаді. Я пам'ятаю це, тому що в той же вечір була церемонія закриття. Ми з колегами Блохіним, Кудрявцевим та Чижовим пожартували, що це була церемонія закриття і для нашої підміни зразків. В ту ніч ми провели останню підміну і захистили Легкова », - заявив Родченков.

 

Стрічка новин

Мова сайту

 

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.

 

Зв'язатися з редакцією сайту з питань співпраці ви можете за адресою uaway.ua@gmail.com