Родченков: Росія - країна без моралі і сорому. Мені соромно, що я росіянин

 

Колишній глава московської антидопінгової лабораторії Григорій Родченков вважає, що всі російські спортсмени досі вживають допінг.

"Нічого не змінилось. Менталітет у н тим же. Менталітет обману, брехні і заперечення. Тільки МОК, IAAF і інші говорять, що «зараз в Росії багато що змінилося і тепер це найчистіша нація». Це все просто пропаганда, тому що ці спортивні чиновники бояться втратити свої місця через допінг-скандал.

Російські спортсмени досі не покарані. Навіщо їм говорити правду, якщо у них просто відберуть медалі і більше нічого не зроблять? У них залишилися призові машини, квартири. А ще їм спеціально роблять підроблені медалі замість відібраних, щоб їх можна було повісити вдома. Росія так і залишилася допінг країною. Нічого не змінилось.

- Що значить для росіян виступати на Олімпіаді без прапора і гімну?

- Прапор і гімн в Росії нікого не цікавлять. І вибору у них все одно іншого немає. Їм і так добре.

- Так ти не думаєш, що виступ без прапора і гімну якось хвилює душі спортсменів?

- Звичайно, ні! Російській душі на це наплювати. Це шкодить тільки російській пропаганді і політиці.

- Тобі самому не соромно, що ти був учасником цієї системи?

- А чому мені має бути соромно? У Сочі-2014 був один чоловік, зараз з вами розмовляє вже зовсім інша людина, який пережив смерть Микити Камаєва, вбивство Бориса Нємцова, вторгнення на Україну і збитий там літак.

Мені зовсім не соромно. Я розповів всю правду, яка так важлива для світового спорту. Успіх в Сочі зробив Путіна ще агресивнішим. Росія - країна без моралі і сорому. А мені соромно, що я росіянин ", - розповів Родченков.

sports.ru

 

Стрічка новин

Мова сайту

 

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.

 

Зв'язатися з редакцією сайту з питань співпраці ви можете за адресою uaway.ua@gmail.com