МОК не пустив 15 виправданих росіян на Олімпіаду в Пхенчхан

Комісія МОК відмовила у видачі допусків на Олімпійські ігри в Кореї 13-ти російським спортсменам і двом тренерам, виправданим в CAS. Про це повідомляє сайт організації.

Відзначається, що детальний аналіз комісії дозволив виявити додаткові докази: інформацію з системи управління даними антидопінгової лабораторії і сліди наявності заборонених речовин. Також були отримані важливі відомості від ВАДА.

- Комісія згодна з тим, що рішення CAS не зняло підозр у застосуванні допінгу і не дало комісії достатню впевненість для твердження про «чистоту» атлетів. Розслідування показало, що два тренера також не можуть розглядатися в якості кандидатів на поїздку на Ігри, - йдеться в заяві.

Список повністю виправданих рішенням CAS атлетів: Олександр Легков, Євген Бєлов, Максим Вилегжаніна, Олександр Безсмертних, Євгенія Шаповалова, Наталія Матвєєва (всі - лижні гонки), Олександр Третьяков, Олена Нікітіна, Марія Орлова (всі - скелетон), Ольга Фаткуліна, Олександр Румянцев , Артем Кузнєцов (всі - ковзанярський спорт), Тетяна Іванова (санний спорт).

 

Стрічка новин

Мова сайту

 

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.

 

Зв'язатися з редакцією сайту з питань співпраці ви можете за адресою uaway.ua@gmail.com